Zwijacze do roletZwijacze na taśmę – Zwijacze do rolet na taśmę to standardowe wyposażenie każdej rolety zewnętrznej, podnoszonej ręcznie. Oprócz różnicy w wyglądzie zwijacze mają również różny rozstaw otworów do przykręcenia ich na ścianie najmniejszy rozstaw to 8cm a największy rozstaw 15,5cm. Kolory zwijaczy: biały, beżowy, złoty dąb, brązowy antracyt. Szerokość taśmy – 14mm.Zwijacze na sznur – Zwijacze do rolet na sznur to standardowe wyposażenie każdej rolety zewnętrznej, podnoszonej ręcznie. Oprócz różnicy w wyglądzie zwijacze mają również różny rozstaw otworów do przykręcenia ich na ścianie najmniejszy rozstaw to 13cm a największy rozstaw 15,5cm. Kolory zwijaczy: biały, beżowy, złoty dąb, brązowy antracyt. Grubość sznura Ø 3,8 – 4,5 mm.Zwijacze korbowe na taśmę – Zwijacze korbowe na taśmę stosuje się do większych powierzchni rolet.
Rolety podnosi się przy pomocy korby.
Kolory: biały, beżowy, złoty dąb, brązowy antracyt.Zwijacze korbowe na sznur – Zwijacze korbowe na sznur stosuje się do większych powierzchni rolet.
Rolety podnosi się przy pomocy korby.
Kolory: biały, beżowy, złoty dąb, brązowy antracyt.Zwijacze podtynkowe – Zwijacze podtynkowe na taśmę to bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie.
Kolory maskownic – biały lub brązowy.


Zwijacze na szeroką taśmę (22mm) – Zwijacze na szeroką taśmę 22mm stosuje się do cięższych rolet.
Dostępne kolory – biały i brązowy.