Wieszaki do rolet

Wieszaki do rolet zewnętrznych, zaczepy do rolet, uchwyty do rolet. Przy pomocy wieszaków można przyczepić pancerz rolety zewnętrznej do rury nawojowej.

W sprzedaży mamy uniwersalne wieszaki sprężynowa z aluminiowym profilem, taśma wieszaka jest hartowana i wyklejona filcem,który uniemożliwia zarysowaniu pancerza. Są to najlepsze wieszaki tego typu dostępne na naszym rynku.

Montaż wieszaków: Wieszaki powinno wymieniać się kompletami Jeśli urwie nam się jeden powinniśmy wymienić wszystkie w danej rolecie.

Jeżeli w roletach mamy zamontowane silniki warto użyć wieszaków blokad Lock To Play

Przy prawidłowym montażu tych wieszaków w dolnym położeniu krańcowym występuje blokowanie i przeniesienie siły z pancerza na wał napędowy.

 

 

 

Zwiększona wytrzymałość na złamanie wieszaka zabezpieczającego (obciążenie powodujące złamanie wynosi około 100 kg)

W dolnym położeniu pancerz rolety jest usztywniony i zablokowany, dzięki temu brak odgłosów z ruchu rolety na wietrze w przypadku napotkania na przeszkodę bardzo trudne jest uszkodzenie pancerza, jak to ma miejsce w przypadku wieszaków sprężystych.

Do bram rolowanych stosuje się wieszaki o długości 190mm

W przeciwnym wypadku ze względu na różnice w wykonaniu po kilku dniach urwą się pozostałe gdyż jeden będzie bardziej wytrzymały od innych. Stosuje się średnio jeden wieszak na 40-50cm rolety.

Lub bardzo wytrzymałe Super Bloki. Najlepsze są 4 ramienne z filcem

 

 

Wieszaki pasują do wszystkich typów rolet zewnętrznych. Wymiary wieszaków: 130mm, 150mm, 170mm.

Do kompletu trzeba dokupić specjalne pierścienie na rurę nawojową