Features

Akcesoria do rolet i żaluzji

Nasza firma oferuje Państwu najbardziej jakościowe i sprawdzone akcesoria do rolet, akcesoria do rolet zewnętrznych, akcesoria do żaluzji i inne elementy potrzebne do sprawnego i komfortowego użytkowania rolet sterowanych zarówno wewnętrznych, jak i tych umieszczonych na zewnątrz.

Najlepsza jakość

Dzięki elementom pochodzącym jedynie od najlepszych producentów takich jak Mobilus zyskują Państwo całkowitą pewność i gwarancję sprawnego, solidnego i długowiecznego sprzętu. Szeroka oferta, jaką Państwu przekazujemy pozwala na wybór odpowiedniego sprzętu, tak by był on w pełni dopasowany do posiadanych rolet i mógł bezawaryjnie pracować. Akcesoria do rolet są produkowane wraz z inżynierami, którzy dbają o rzetelność mechanizmów i ich najlepsze dopasowanie. Ciekawe wzornictwo akcesoriów takich jak np. piloty do rolet pozwalają na zachowanie estetyki, która jest połączona z funkcjonalnością. Na stronie www.sterownikidorolet.pl można znaleźć ciekawe rozwiązania związane z automatyką do rolet.

Odporne na warunki

Akcesoria do rolet zewnętrznych są dodatkowo dostosowane do ciężkich warunków atmosferycznych i idealnie pracują przy każdej pogodzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą umieszczoną na stronie internetowej, jak również do kontaktu z naszymi sprzedawcami, którzy pomogą i doradzą we wszystkich sprawach związanych z komfortowych funkcjonowaniem rolet.

Akcesoria do rolet i żaluzji – bogata propozycja dla wymagających

Nie będzie przesadą stwierdzić, że nasz sklep internetowy jest niczym świat rolet. Mamy tutaj produkty dopasowane do tego elementu wyposażenia wnętrza – znacznie poprawiając komfort i jakość użytkowania rolet w domowej codzienności. Przykładem tego są chociażby rączki do podnoszenia rolet, dzięki którym nie tylko samo podnoszenie będzie łatwiejsze, ale jest to też ukłon w stronę bezpieczeństwa – chronią dłonie przed urazami.

Innym przykładem są dostępne u nas również w bardzo szerokim wyborze zwijacze do rolet. Choć są zwykle w standardowym wyposażeniu – to być może zechcą Państwo wymienić je na nieco bardziej dopasowane do potrzeb, czy wystroju? Wtedy nasza oferta będzie tym, na co warto zwrócić uwagę. Poza tym warto zauważyć, że nasze zwijacze do rolet, podobnie jak inne akcesoria do rolet, które oferujemy są niezwykle dopracowane pod względem estetycznym, jak i bardziej wytrzymałe aniżeli wiele standardowych propozycji – przez co można oczekiwać, że będą służyć w doskonałym stanie przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu!

Jakie akcesoria do żaluzji i rolet możemy zaproponować?

  • obsadki pod łożysko,

  • koła nawojowe,

  • aretacje – zatyczki do pancerza rolet,

  • kołki oporowe do dolnej listwy rolety,

  • pierścienie i redukcje.

Oczywiście lista ta nie jest kompletna, co więcej – cały czas jest powiększana zgodnie z potrzebami naszych Klientów o nowe propozycje. Zależy nam na różnorodnej i kompleksowej ofercie, aby każdy kto trafia do nas po akcesoria do żaluzji i rolet – za jednym zamachem mógł dostać wszystko, czego potrzebuje.