Taśma i sznur do rolet

Taśmy i sznury są niezbędnym elementem rolet (zwłaszcza typu rzymskiego), umożliwiającym właściwe działanie mechanizmu. W naszej ofercie można znaleźć propozycje idealne zarówno dla tych z Państwa, którzy stają dopiero przed wyborem odpowiednich rolet i szukają najbardziej odpowiednich akcesoriów, jak również zachęcamy do bliższego spojrzenia na te akcesoria, jeśli istniejące taśmy, czy sznury do rolet już się zużyły i wymagają wymiany. Mamy różne dostępne opcje, które z całą pewnością zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Oczywiście warto pamiętać, że zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc w przypadku jakichkolwiek problemów z dobraniem akcesoriów do typu rolet. Nasi konsultanci mogą zapewnić wszelką pomoc i wskazówki, jakich potrzeba – aby zakupy w naszym sklepie internetowym były maksymalnie satysfakcjonujące.


Taśma do rolet – W większości rolet zewnętrznych stosuje się taśmę nazywaną również paskiem o szerokości 14mm. W ofercie występuje również szersza taśma 22mm do cięższych rolet. Kolory taśm: biały, biało-szary, srebrny, szary, kremowy, beżowy, złoty dąb, brązowy, czarny. Do jednego zwijacza potrzebne jest ok. 5 mb taśmy, w zależności od długości rolety.Sznur do rolet – Sznur zwany również linką do rolet zewnętrznych stosuje się kiedy istnieje ryzyko zakrzywiania się taśmy (kiedy zwijacz np. musi być zamontowany z boku). Sznur / linka Ø 4,2 – 4,5 mm do rolety zewnętrznej – kolory: biały, biało-czarny, złoty dąb i brązowy. Do jednego zwijacza potrzebne jest ok. 5 mb sznura, w zależności od długości rolety.